İnovasyon Odaklı Bir Ekip İle Tanışın

Varuna
Yolculuğumuz

Varuna, bugün 30 yılı aşkın dijital dönüşüm deneyimine sahip Univera’nın gücü ile geliştirildi. 2017 yılında fikir tohumları atılan Varuna büyük bir ekibin yoğun emekleri ile yazıldı. Varuna’yı özel kılan birçok özellik bulunuyor. Yeni nesil teknolojileri pratik ve akademik bakış açıları ile bir araya getirerek zengin bir çözüm yarattık bu zenginliğin ise müşterilerimize inovatif iş süreçleri sağlamasını hedefliyoruz.

İşte tüm bu yenilikler ve özen bizi #BaşkaBirBoyut’a taşıyor. Varuna ile amacımız iş süreçlerinde uçtan uca dijitalleşme ile yükünüzü hafifletmek. Güvenli bir ortamda iş fikirleriniz için uygun ortam sağlayan Varuna mobil süreçleri odak noktasına alarak fiziksel mesafelerin engellerini yok ediyor. Ani zorunlu değişikliklere karşı riskleri minimize ediyor.

Başka Bir Ekip, Başka Bir Boyut

Bugün 180’i aşkın çalışanımız ile ürünlerimizin ve sektörümüzün gelişimi için çalışıyoruz. Yerinde Ar&Ge merkezimizde sürdürdüğümüz çalışmalar ve TÜBİTAK kapsamındaki projelerimiz çözümlerimizin sürdürülebilir gelişimini destekliyoruz.

0 Mobil Kullanıcı
0 Canlı Proje
0 Çalışan
0 Ar&Ge Personeli

Neden Varuna?

Varuna hpaPaaS (High-productivity aPaaS) üzerine geliştirildi. hpaPaaS bulut ortamında hızlı uygulama geliştirme, devreye alma ve yaygınlaştırma imkanı sağlıyor. Platform ve çözümsel fonksiyonları iş süreçlerini uçtan uca dijitalleştiriyoruz.

 • 1.

  Ölçek Bağımsız Kullanım

  Varuna şirket büyüklüğünden bağımsız olarak hizmet sunuyor. Kullanıcı dostu özellikleri ve destekleyici dokümanları ile hızlı bir şekilde çözümü devreye alın. İş süreçlerinize özgü fonksiyonları belirleyerek iş yükünüzü hafifletin, yalınlaşın.

 • 2.

  Hız ve Verim

  Mobil ve saha süreçlerini tek platformda birleştiren Varuna ile anlık iletişim ağı kurun. Ani değişimlere karşı hızlı aksiyon alarak iş kesintilerinin önüne geçin. Saha personeli için sistematik iş yapısı ve yönlendirmeler ile hız ve verimliliği artırın, müşteri memnuniyetinde artan grafiğe sahip olun.

 • 3.

  Proje Yönetimi

  Varuna çözümlerinden en üst düzeyde verim sağlamanız için Univera’nın profesyonel hizmet ve proje yönetim sistemi hizmetinizde. Profesyonel ekibimizin danışmanlık ve uluslararası düzeyde kabul gören proje yönetim adımlarını deneyimleyin.

Misyonumuz

Markaların Satış, Servis ve Lojistik süreçlerini yönetebileceği yazılımları tek bir platformda geliştirmek, bu süreçlerin komple dijitalleşmesi için ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri sağlamak.

Vizyonumuz

Türkiye'deki bilinirliğimizi arttırmak ve sürdürmek, 10 yıl içerisinde başta hedef ülkelerde daha sonra ise dünyada, konusunda lider Türk Yazılım Firması olarak anılmak.